Kategorie
- HAGER - Aparatura modułowa
- VCX - Aparatura modułowa
- KONTAKT SIMON - Osprzęt elektroinstalacyjny
- WAGO - szybkozłączki kablowe
- ZAMEL - Automatyka domowa
- PCE - Wtyczki i gniazda siłowe
- ELKOBIS - Systemy odgromowe
- DELTA - Falowniki
- F&F - Automatyka przemysłowa i domowa
- Automatyka przemysłowa ( Przekaźniki termiczne , styczniki, wyłączniki silnikowe)
- Kable i przewody elektryczne
- Rozdzielnie elektryczne
- Puszki elektryczne
- Peszle, rury osłonowe karbowane
- Oświetlenie LED
- Źródła światła LED
- Osprzęt natynkowy
- Czujniki ruchu
- Przedłużacze
- Bramy Came - Napędy i akcesoria
- Pozostałe akcesoria elektroinstalacyjne
- Pozostałe
Wyszukiwarka
Kabul UTP 1GB/s CCA szary UTP
Dostępność:
2 340 szt
Cena brutto:
Cena netto: 1,00 zł
Opis:
LanbergCharakterystyka:
Lanberg Kabul UTP 1GB/s CCA szary UTP| Rodzaj ekranowania | U/UTP |
| Materiał żyły | Miedziowany (CCA) |
| Materiał powłoki | PVC |
| Klasa odporności na ogień (Euroclass) | Fca |
| Budowa żyły | Jednożyłowe |
| Grubość żyły | 0.56 mm |
| AWG | 23 |
| Izolacja HDPE | 0.93 mm |
| Grubość otuliny | 0.54 mm |
| Średnica zewnętrzna | 5.6 mm |
| Maksymalna częstotliwość pracy | 250 MHz |
| Długość przewodu | 305 m |
| Kolor | Szary |
| Zakres temperatury podczas użycia | -20 - 75 °C |
| Symbol | LCU6-10CC-0305-S |
|---|---|
| Rodzaj | Towar |
| Stawka VAT | 23 (23%) |
| Jednostka miary | szt |
| Kod produktu | 5901969406344 |