Kategorie
- HAGER - Aparatura modułowa
- VCX - Aparatura modułowa
- KONTAKT SIMON - Osprzęt elektroinstalacyjny
- WAGO - szybkozłączki kablowe
- ZAMEL - Automatyka domowa
- PCE - Wtyczki i gniazda siłowe
- ELKOBIS - Systemy odgromowe
- DELTA - Falowniki
- F&F - Automatyka przemysłowa i domowa
- Automatyka przemysłowa ( Przekaźniki termiczne , styczniki, wyłączniki silnikowe)
- Kable i przewody elektryczne
- Rozdzielnie elektryczne
- Puszki elektryczne
- Peszle, rury osłonowe karbowane
- Oświetlenie LED
- Źródła światła LED
- Osprzęt natynkowy
- Czujniki ruchu
- Przedłużacze
- Bramy Came - Napędy i akcesoria
- Pozostałe akcesoria elektroinstalacyjne
- Pozostałe
Wyszukiwarka
Rozdzielnia SRp-24 2x12 p/t N+PE IP40
Skontaktuj się z nami
Cena brutto:
Cena netto: 62,47 zł
Opis:
Elektro-plast OpatówekCharakterystyka:
Elektro-plast Opatówek Rozdzielnica podtynkowa SRp-24 (N+PE) IP40 2.5| Nr katalogowy | 2.5 |
| Symbol | SRp-24 |
| Typ/moduły w rzędzie | 2 x 12 |
| Zaciski N+PE | tak |
| Wymiar A | 298 mm |
| Wymiar B | 397 mm |
| Wymiar C | 84 mm |
| Wymiar D | 20 mm |
| Waga | 1,4 kg |
| Symbol | 2.5 |
|---|---|
| Rodzaj | Towar |
| Stawka VAT | 23 (23%) |
| Jednostka miary | szt |
| Producent | ZAKŁAD PRODUKCYJNO - HANDLOWY "ELEKTRO-PLAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Grupa | ELEKTROPLAST OPATÓWEK |
| Kod produktu | 5903978376243 |