Kategorie
- HAGER - Aparatura modułowa
- VCX - Aparatura modułowa
- KONTAKT SIMON - Osprzęt elektroinstalacyjny
- WAGO - szybkozłączki kablowe
- ZAMEL - Automatyka domowa
- PCE - Wtyczki i gniazda siłowe
- ELKOBIS - Systemy odgromowe
- DELTA - Falowniki
- F&F - Automatyka przemysłowa i domowa
- Automatyka przemysłowa ( Przekaźniki termiczne , styczniki, wyłączniki silnikowe)
- Kable i przewody elektryczne
- Rozdzielnie elektryczne
- Puszki elektryczne
- Peszle, rury osłonowe karbowane
- Oświetlenie LED
- Źródła światła LED
- Osprzęt natynkowy
- Czujniki ruchu
- Przedłużacze
- Bramy Came - Napędy i akcesoria
- Pozostałe akcesoria elektroinstalacyjne
- Pozostałe
Wyszukiwarka
Stycznik LC1K1210P7 12A 3P 230V AC 1Z 0R
Dostępność:
2 szt
Cena brutto:
Cena netto: 84,12 zł
Opis:
SchneiderCharakterystyka:
Znamionowy prąd łączeniowy AC-3 do 440V: 12A
Napięcie sterownia cewki: 230V AC
Liczba biegunów: 3
Kategoria użytkowania zgodnie z IEC 60947-4-1: AC-3
| gama produktów | TeSys |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Stycznik |
| skrócona nazwa urządzenia | LC1K |
| zastosowanie urządzenia | Sterowanie |
| zastosowanie | Obciążenie rezystancyjne Sterowanie silnikiem |
| Kategoria użytkowania | AC-3 AC-3e AC-1 AC-4 |
|---|---|
| Opis biegunów | 3P |
| power pole contact composition | 3 NO |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | Obwód zasilający: <= 690 V prąd przemienny (AC) <= 400 Hz Obwód sygnalizacyjny: <= 690 V prąd przemienny (AC) <= 400 Hz |
| Znamionowy prąd łączeniowy [Ie] | 12 A (at <60 °C) at <= 440 V prąd przemienny (AC) AC-3 for Obwód zasilający 12 A (at <60 °C) at <= 440 V prąd przemienny (AC) AC-3e for Obwód zasilający 20 A (at <60 °C) at <= 690 V prąd przemienny (AC) AC-1 for Obwód zasilający |
| rodzaj napięcia sterującego | AC w 50/60 Hz |
| napięcie sterujące [Uc] | 230 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz |
| Symbol | LC1K1210P7 |
|---|---|
| Rodzaj | Towar |
| Stawka VAT | 23 (23%) |
| Jednostka miary | szt |
| Producent | "SCHNEIDER ELECTRIC POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Grupa | SCHNEIDER |
| Kod produktu | 3389110856910 |