Kategorie
- HAGER - Aparatura modułowa
- VCX - Aparatura modułowa
- KONTAKT SIMON - Osprzęt elektroinstalacyjny
- WAGO - szybkozłączki kablowe
- ZAMEL - Automatyka domowa
- PCE - Wtyczki i gniazda siłowe
- ELKOBIS - Systemy odgromowe
- DELTA - Falowniki
- F&F - Automatyka przemysłowa i domowa
- Automatyka przemysłowa ( Przekaźniki termiczne , styczniki, wyłączniki silnikowe)
- Kable i przewody elektryczne
- Rozdzielnie elektryczne
- Puszki elektryczne
- Peszle, rury osłonowe karbowane
- Oświetlenie LED
- Źródła światła LED
- Osprzęt natynkowy
- Czujniki ruchu
- Przedłużacze
- Bramy Came - Napędy i akcesoria
- Pozostałe akcesoria elektroinstalacyjne
- Pozostałe
Wyszukiwarka
Uchwyt kablowy 14 mm z gwoździem okrągły biały (100szt) H.7017A
Dostępność:
2 szt
Cena brutto:
Cena netto: 11,19 zł
Opis:
PawbolCharakterystyka:
Pawbol Uchwyt kablowy 14 mm z gwoździem okrągły biały (100szt) H.7017A| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość gwoździa | 30 mm |
| Długość śruby | 0 mm |
| Głębokość mocowania | 0 mm |
| Średnica gwoździa | 2 mm |
| Średnica śruby | 0 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Blokada rury | nie |
| Do średnicy | 2 - 2 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Gwóźdź ze stali hartowanej | tak |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model podwójny | nie |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Gwóźdź |
| System przykręcania | Inne |
| Szerokość otworu | 2 mm |
| Wysokość otworu | 12.5 mm |
| Z gwoździem | tak |
| Ze śrubą | nie |
| Symbol | H.7017A |
|---|---|
| Rodzaj | Towar |
| Stawka VAT | 23 (23%) |
| Jednostka miary | szt |
| Grupa | PAWBOL |
| Kod produktu | 5907484335251 |